HAPU Hana Purmová - kojenecké zboží a kočárky

Tyršova 634, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, mobil - prodejna: 602 358 240, web: www.kocarky-kocarek.cz

Hapu Baby

E-shop

Hrací deka s hrazdičkou Slon a zvířátka

Hrací deka s hrazdičkou Slon a zvířátka
Hrací deka s hrazdičkou Slon a zvířátka Hrací deka s hrazdičkou Slon a zvířátka
Kód položky :
BO/hracidekaslon
Dodací lhůta (dny)
Skladem
Naše cena s DPH :
3 400 Kč

Hrací deka s hrazdičkou slon a zvířátka

Kontrastní vzdělávací deka na hraní zaručí hodiny skvělé zábavy pro každé dítě.

Deka je vybavena oboustranným projektorem na světlo a zvuk.

8 uklidňujících melodií a barevná světla zajišťují rozvoj smyslů. Projektor zobrazuje hvězdy na stropě a zespodu vyzařuje pulsující světla.

Tato deka se vyznačuje jasnými, kontrastními barvami, které rozvíjejí zrak, představivost a schopnost koncentrace. Provází dítě v prvních fázích vývoje, slouží nejdříve dítěti vleže na zádech a pak i na bříšku.

Když dítě vyroste a začne sedět a plazit se, z deky se stane útulné hřiště. Sada obsahuje polštář Tummy Time, který vám pomůže pohodlně položit dítě na bříško.

Vzdělávací deka je součástí kolekce C: MORE, která byla vytvořena v péči o psychomotorický vývoj stimulující smysly zraku, hmatu a sluchu. Díky nejnovější kolekci hraček umožňujeme našim dětem vidět více: C: MORE Vlastnosti: - pro děti ve věku 0+ - možnost použít deku 3 způsoby: vleže na zádech, vleže na břiše a jako místo na hraní pro děti, které mohou samy sedět - rozvíjí zrakovou, sluchovou a motorickou koordinaci - obsahuje oboustranný projektor zobrazující shora hvězdy a zespodu blikající světla v různých barvách - obsahuje polštář na ležení na břiše s možností připevnění kusadel a Hrkal - možnost připevnění jakýchkoliv hraček - kontrastní barvy na podporu vývoje očí dítěte - pomáhá procvičovat motorické a manuální dovednosti (chytání, řazení)

HAPU - KOJENECKÉ ZBOŽÍ A KOČÁRKY - Czech Republic, e-mail: hapu@kocarky-kocarek.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies