HAPU Hana Purmová - kojenecké zboží a kočárky

Tyršova 634, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, mobil - prodejna: 602 358 240, web: www.kocarky-kocarek.cz

Hapu Baby

E-shop

Nosní odsávačka Cleanoz

Kód položky :
odsávačkacleanoz
Dodací lhůta (dny)
Na objednávku
Naše cena s DPH :
1 090 Kč

Revoluční nosní odsávačka, určená pro domácí použití nabízí snadnou a hygienickou cestu pro čisté nosní dýchací cesty.

Cleanoz je první a jediná bateriově poháněná nosní odsávačka, která používá systém výměnných nástavců. Je speciálně vyvinuta tak, aby se eliminovala možnost výskytu a tvoření bakterií uvnitř jejího mechanismu a nedocházelo k možnosti přenosu škodlivých bakterií na dítě.

 

Nosní odsávačka Cleanoz je vyvinuta specialisty ORL speciálně pro potřeby novorozenců, kojenců a batolat. Pro každodenní hygienické čištění jejich nosu. Před použitím je doporučeno zvlhčit nos kapkami nebo roztokem vhodným k tomuto účelu a zakoupeným v lékárně. V případě infekce, horečky, zánětu nosu nebo krvácení je třeba konzultovat použití odsávačky s lékařem. 

 

Nosní odsávačka Cleanoz je:

 

 

Rychlá a efektivní: jemné odsávání rychle a efektivně čistí nosní dýchací cesty během několika sekund

 

Snadno se používá: ergonomický design ve tvaru delfína je komfortní pro držení. Unikátní výměnné nástavce zajišťují bezpečné odsávání a šetří čas tím, že není nutné žádné čištění mytí nebo proplachování po každém odsávání

 

Jemná: unikátní výměnné nástavce odsávačky Cleanoz jsou vyvinuty tak, aby použití bylo citlivé a jemné pro novorozence a malé děti. Tyto pružné silikonové nástavce jsou měkké a komfortní.

 

Bezpečná: unikátní výměnné nástavce odsávačky Cleanoz byly testovány Severoamerickou vědeckou asociací. Odsávačka vyhovuje normám v EU a byla testována dle 93/42/CEE – norma pro testování zdravotnických prostředků.

 

Společnost UBIMED z USA – výrobce nosní odsávačky Cleanoz – vlastní pro odsávačku Cleanoz MB002 certifikát ISO 13485:2003 – mezinárodní zdravotnický certifikát kvality.

Certifikát kvality ISO:

 ISO 13485:2003 – mezinárodní zdravotnický certifikát kvality udělený společnosti UBIMED z USA pro nosní odsávačku Cleanoz a výměnné nástavce

 

Ocenění:

Odsávačka Cleanoz získala již řadu prestižních ocenění. Mezi nejprestižnější patří:

                                                    

ocenění magazínem                             

CREATIVE CHILD MAGAZINE                      

výrobek roku 2008                                           

 

nejlepší výrobek roku 2008 testovaný rodiči

ptpa media


Pozn.: obrázky jsou pouze náhledové, ve skutečnosti může být jiný design.Odsávačka  je dodávaná dle aktuální nabídky výrobce. Drobné změny barev jsou možné, ke drobnému zkreslení barev na fotografiích mohlo dojít digitalizací (nasvícením, bleskem z fotoaparátu).
HAPU - KOJENECKÉ ZBOŽÍ A KOČÁRKY - Czech Republic, e-mail: hapu@kocarky-kocarek.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies